W sypialni wieje chłodem? Poznaj 5 najlepszych sposobów na rozpalenie swojego faceta!

W każdym związku prędzej czy później zagości nuda. Rutyna jest szczególnie groźna w sypialni, ponieważ może doprowadzić do oddalenia się partnerów i chęci poszukania przygód w innym łóżku. Nie dopuść do tego! Możesz być atrakcyjna dla swojego męża czy chłopaka – on wręcz tego oczekuje. Musisz jednak się trochę postarać, aby w Waszej sypialni znów zagościł ogień. Jak to zrobić? Poznaj 5 najlepszych sposobów.

  1. Seksowna bielizna – jest to – jak mawiał klasyk – oczywista oczywistość. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój facet wybierze Ciebie zamiast meczu, to zaskocz go jakimś odważnym wdziankiem. Kup body czy gorset, obowiązkowo załóż pończochy (kręcą każdego mężczyznę) i zaprezentuj się w całej okazałości. Najważniejsze jest przełamanie wstydu!
  2. Odważne propozycje – jeśli masz jakieś „niecodzienne” pragnienia, to nie bój się o nich powiedzieć swojemu facetowi. Uwierz – oni mają znacznie bardziej kosmate myśli! Zaproponuj coś nowego, opowiedz o swoich fantazjach, najlepiej w ciągu dnia, aby dużo wcześniej nakręcić ukochanego na wieczorne igraszki.
  3. Wyślij mu „niegrzeczny” SMS – jeśli nie możesz się przełamać i porozmawiać z partnerem o fantazjach, wykorzystaj wiadomość tekstową. Napisz SMS o treści np. „Mam na Ciebie ochotę – będę czekać o 22. Naga.” Możesz mieć 100% pewność, że to zadziała na niego jak magnes i przyciągnie go do sypialni bez dodatkowego namawiania.
  4. Kokietuj w ciągu dnia – wykorzystaj swoją kobiecość i nakręcaj faceta przez cały dzień, nawet w pozornie niewinnych sytuacjach. Możesz przecież zupełnie „przez przypadek” upuścić coś na podłogę i schylić się po to tuż przed twarzą Twojego mężczyzny. Takie sygnały działają na każdego faceta. Co jakiś czas rzucaj też mimochodem jakąś seksualną aluzję, wspomnij, że byłaś na zakupach i kupiłaś sobie coś ładnego. Wieczór na pewno będzie gorący!
  5. Zaproponuj obejrzenie filmu – tak, chodzi o film dla dorosłych. Nie ma nic złego w tym, aby partnerzy wspólnie obejrzeli takie „dzieło” i dzięki temu zainspirowali się do wypróbowania nowości. Każdy facet lubi odważne filmy, a i Tobie taka produkcja może się bardzo spodobać.

Rutyna w łóżku najczęściej wynika z tego, że partnerzy wstydzą się ze sobą szczerze porozmawiać o swoich fantazjach i potrzebach. Przełam tę barierę jako pierwsza. Niech Wasza sypialnia znów będzie najgorętszym pomieszczeniem w mieszkaniu!


Polecane:

Dołącz do nas: Dobre Serce


Więcej w tym dziale:


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.